HISTORIA

Firma R&M International Poland Leonard Szczuka powstała w 1998 roku. Siedziba firmy znajduje się w Oleśnie w województwie opolskim.

Przed założeniem obecnej firmy, byłem współwłaścicielem R&M International Germany, także zajmującej się transportem samochodów uszkodzonych i odzyskanych. Firma posiada wiec ponad trzydziestoletnie doświadczenie i wiedzę w zakresie transportu.

PERSONEL

Jesteśmy firmą, którą tworzy specjalistycznie wyszkolony personel w dziedzinie transportu i logistyki. Nieustannie inwestujemy czas oraz środki w podnoszenie naszych kwalifikacji zawodowych.

Posiadając takie zaplecze teoretyczne jak i praktyczne, jesteśmy w stanie stać się dla każdego, nawet najmniejszego naszego klienta, rzetelnym partnerem w interesach. Aby zwiększyć efektywność i jakość usług nasz odpowiednio wyspecjalizowany personel prowadzi planowanie tras i kontrolę naszych pojazdów.

Firma zatrudnia kierowców legitymujących się wielokrotnym stażem w przewozach krajowych i międzynarodowych. Wszyscy pracownicy są przeszkoleni i posiadają odpowiednią wiedzę gwarantującą prawidłowe wykonanie usług. Nieustannie podnosimy ich kwalifikacje poprzez różnego rodzaju szkolenia i kursy.

Jako firma jesteśmy wyposażeni we wszystkie środki łączności, każdy z naszych kierowców posiada komórkowy aparat telefoniczny, umożliwiający im stały kontakt z naszą bazą, a tym samym na dostarczanie bieżących informacji naszemu zleceniodawcy.

Ceny za transport ustalamy dla każdego ładunku indywidualnie w zależności od otrzymanego zlecenia oraz warunków jego wykonania, między innymi opłat za autostrady, promy itd.

Organizujemy transporty zbiorowe, wówczas koszt obejmuje tylko kilometry z ładunkiem.

Facebook