CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Przewozimy samochody nowe, jak i uszkodzone; kombi, terenowe, wszelkiego rodzaju busy oraz samochody ciężarowe, motocykle, maszyny rolnicze, traktory, wózki widłowe, quady.

Obsługujemy firmy lokalne, przedsiębiorstwa o zasięgu krajowym i międzynarodowym, osoby prywatne, ubezpieczalnie, policje i firmy brokerskie.

Od początku działalności firma R&M International Poland rozwinęła stałą współpracę z klientami krajowymi i zagranicznymi. Dbałość o wysoki poziom usług, jak również ciągłe poszerzanie ich zakresu sprawia, że świadczymy stałe usługi dla wielu firm z Polski, jak również z całej Europy.

Firmę nasza cechuje: punktualność, szybkość, terminowość, troska o powierzony ładunek, dostawa we wskazane miejsce. Efektywność i natychmiastowe wykonanie zlecenia stały się naszą renomą.

Serwis nasz obejmuje odbiór, przejęcie lub naprawę każdego pojazdu z każdego miejsca w Polsce i Europie, przetransportowanie pojazdu na nasz parking lub do miejsca wybranego przez klienta w jak najkrótszym czasie.

FLOTA FIRMY

Dysponujemy specjalna flotą samochodów transportowych, które zostały skonstruowane do bezszkodowego załadunku, ewentualnego przeładunku i rozładunku, niezależnie od miejsca i warunków, w jakich pojazd się znajduje.

Firma nasza ciągle się rozwija i zwiększa liczbę posiadanych pojazdów.

Flota wyposażona jest w system nawigacji GPS.

Posiadamy ubezpieczenie OCPD – Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika Drogowego w ruchu krajowym i międzynarodowym na pojazdy nowe i używane. Suma gwarancyjna na każde zdarzenie w transporcie międzynarodowym wnosi 350 000 EURO, a w transporcie krajowym 200 000 EURO. Ubezpieczenie zawarte jest z jedynym z największych i najstarszych ubezpieczycieli na polskim rynku – WARTA. Prowadzimy działalność na podstawie Licencji Nr TU – 01795 na wykonywanie międzynarodowego zarobkowego przewozu rzeczy.

CERTYFIKATY

Facebook